Proponujemy profesjonalne usługi sprzątające - zapraszamy!

inne


Działająca na obszarze Wrocławia i okolic firma Prestigo Clean w swojej bogatej ofercie proponuje między innymi kompleksowe sprzątanie domu, czyszczenie elewacji i wiele, wiele więcej. Niezależnie od wielkości gabinetu czy mieszkania, profesjonalna ekipa czyszcząca będzie w stanie się nim zająć, po interesującej cenie proponując Ci oszczędność czasu, który możesz spożytkować w dowolny sposób - choćby na własny relaks.

Prestigo Clean to jednak nie tylko usługi zajmujące się czystością doraźną. Firma proponuje także działania bardziej długoterminowe z charakteru - jej wysłannicy przeprowadzają czyszczenie i renowację zniszczonych ścian, kostki brukowej czy też posadzek betonowych. Niezależnie jednak od typu usługi, niezmienne pozostają pozytywy: szybkie działanie, punktualność i (przede wszystkim) nadmieniona już wcześniej konkurencyjna cena.

Całość składa się na kuszącą ofertę, której niemal nie sposób jest pominąć chociażby w chwilach biurowego zabiegania czy konieczności wypoczynku z rodziną.


Ważne do: 2018.04.17, wyświetleń: 106

nr ogłoszenia: 18761